خدمات ما


شرکت فارمد الکترونیک تجهیز با سابقه بیش از 20 سال تجربه در حوزه تجهیزات پزشکی و همچنین تجهیزات دامپزشکی  توانایی ارائه خدماتی همچون تامین تجهیزات ، تعمیر و کالیبراسون تجهیزات پزشکی را داراست.

حوزه فعالیت

انواع تجهیزات پزشکی

ماشین بیهوشی

ماشین بیهوشی یکی از مهم ترین تجهیزات اتاق عمل در بیمارستان ها و مراکز جراحی محدود است ؛که در شرکت فارمد الکترونیک تجهیز میتوانید جویای مدرن ترین سیستم های بیهوشی از بهترین برند های موجود در سراسر دنیا باشید.

تخت جراحی

تخت جراحی از ملزومات اتاق عمل میباشید که به طور کلی به دو دسته مکانیکی و برقی تقسیم می شود ؛در شرکت فارمد الکترونیک تجهیز تخت جراحی های فول پوزیشن برقی و همچنین مکانیکی از بهترین برند های داخلی و خارجی تامین می شود.

الکتروکوتر

الکتروکوتر یا دستگاه الکتروسرجری عمل برش و یا انعقاد را انجام میدهد، الکتروکوتر در انواع توان بالا (400 وات) که مخصوص عمل های جراحی است، RF که بیشتر برای عمل های زیبایی و کوتر های توان پایین که برای برش های سطحی و عمل های با عمق کمتر استفاده می شود.

C-Arm

دستگاه C-Arm را میتوان یک اسکنر و یا سیستم تصویر برداری برخط با بازوی به مانند C معرفی کرد که بیشتر برای عمل های داخلی بدون برش مانند آنژیوگرافی استفاده می شود.

CR

دستگاه CR یا Computed Radiography از سیستم های تصویر برداری رادیوگرافی غیر مستقیم است که عمل ظاهر کردن تصویر ثبت شده را انجام می دهد. در شرکت فارمد الکترونیک تجهیز به مانند دیگر دستگاه ها ، CR نیز از مدرن ترین برند ها موجود می باشد.

سونوگرافی

دستگاه سنوگرافی با استفاده از امواج فرا صوت (Ultrasound) از سیستم های تصویر برداری است که برای تشخیص بیماری و مشکل در اعضای داخلی بدن استفاده می شود. شرکت فارمد الکترونیک تجهیز نیز در حوزه سونوگرافی بطور تحصصی فعالیت دارد.

برنامه کاری

شرکت فارمد الکترونیک تجهیز طبق برنامه زیر به صورت حضوری و همچنین بصورت تلفنی در خدمت شما بزرگواران باشد.
  • 9 - 17
  • 9 - 14.30