ساکشن دامپزشکی

ساکشن

دستگاه مکش یا ساکشن (Suction) دستگاهی که توسط پمپ مکش و با ایجاد خلاء باعث ایجاد فشار منفی شده و هوا و مایعات را به درون می‌کشد. این دستگاه برای جمع‌آوری ترشحات و خونابه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ساکشن ها شامل موتور، گیج وکیوم، پمپ وکیوم، شیشه ساکشن (مخزن)، پیچ های تنظیم کننده ساکشن و لوله های رابط
ساکشن ها در دو نوع مرکزی و پرتابل موجود است. ساکشن های مرکزی با استفاده از پمپ های مجزا در موتورخانه های بیمارستان عمل ساکشن را انجام میدهند و قابلیت جا به جایی ندارند اما ساکشن های پرتابل قابل جا به جایی می باشند و مخزن و پمپ وکیوم به همراه دستگاه می باشد.
یکی از دپارتمان های تخصصی مجموعه ی دکتر فارمد دپارتمان تجهیزات دامپزشکی می باشد که تمامی تجهیزات دامپزشکی از جمله ساکشن دامپزشکی را دارا است. تجهیزات موجود در دپارتمان دامپزشکی مجموعه ی دکتر فارمد مخصوص مصارف دامپزشکی طراحی شده و کاملاً سازگار با دام های سبک و سنگین می باشد که قابلیت استفاده در کلینیک ها و مطب و مراکز دامپزشکی را دارد.

ساکشن ها در مجموعه ی دکتر فارمد در دو نوع آکبند و دست دوم موجود است که هر دو نوع آن شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
تمامی تجهیزات و دستگاه های ارائه شده توسط مجموعه دکتر فارمد، حتی تجهیزات دست دوم، دارای گارانتی بوده و تجهیزات با گارانتی و کالیبره شده به مشتریان ارائه می گردد. همچنین تمامی تجهیزات دارای خدمات پس از فروش بوده و کار با تجهیزات توسط کارشناسان مجموعه دکتر فارمد به صورت کاملاً رایگان آموزش داده می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و خرید تجهیزات دامپزشکی با ما تماس بگیرید. ساکشن دامپزشکی موجود در مجموعه دکتر فارمد شامل :

ساکشن Thomasساکشن دامپزشکی THOMAS آلمان