دستگاه اکوکاردیوگرافی vivid4

توضیحات

شرکت جنرال الکتریک ( General Electric ) به صورت عمده از چهار بخش مستقل تشکیل شده‌است، که هر بخش را یک شرکت تابعه اداره می‌کند. این شرکت‌ها، عبارتند از: جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنولوژی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر
جی ای هلث کر (GE Healthcare) شرکت تجهیزات پزشکی، درمانی و مهندسی پزشکی چندملیتی است، که در زمینه تولید دستگاه‌های سی‌تی اسکن، ماشین‌های ایکس-ری، دستگاه‌های ام‌آرآی، ماموگرافی و سونوگرافی، سیستم‌های مانیتورینگ بیمار، تجهیزات رادیولوژی و پرتونگاری، نوار قلب، سیستم‌های مقطع‌نگاری رایانه‌ای تک‌فوتونی و دستگاه‌های پایش پزشکی فعالیت می‌نماید.
شرکت جی‌ئی هلث کر در سال ۲۰۰۴ به‌عنوان شرکت تابعه‌ای از کمپانی جنرال الکتریک راه‌اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر باکینگهام‌شر، بریتانیا قرار دارد.
دستگاه اکوکاردیوگرافی GE Vivid4 یکی از دستگاه های کمپانی GE می باشد که مورد توجه بسیاری از پزشکان و مراکز اکوکاردیوگرافی در ایران قرار گرفته است .

گارانتی ارائه شده روی این دستگاه تمامی قسمت های نرم افزاری و سخت افزاری را شامل میشود و در صورت بروز هرگونه مشکل در اسراء وقت توسط مجموعه دکتر فارمد مشکل برطرف میگردد. همچنین در مدت گارانتی دستگاه در صورت بروز رسانی نرم افزار دستگاه توسط کمپانی به صورت رایگان این بروز رسانی بر روی دستگاه توسط گروه فنی مجموعه دکتر فارمد نصب می گردد.

مجموعه دکتر فارمد به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در امر خرید و فروش تجهیزات پزشکی، مفتخر است که بهترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی با برند های برتر روز دنیا را برای فروش به همراه گارانتی معتبر به مشتریان خود عرضه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

اطلاعات فنی دستگاه:

نام محصول GE vivid4
کشور سازندهآمریکا
پروب های مورد پذیرش دستگاه اکو
نوع سیستم کالرداپلر، دیجیتال
مدت گارانتی 1 سال
نوع دستگاه دست دوم
قیمت تماس بگیرید
وضعیت موجودیتماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه با ما تماس بگیرید:

شماره تماس021-55435010
09120178024
09126721772
پست الکترونیکیinfo@drfarmed.com
صفحه اینستاگرامfarmed_medical

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,